X
تبلیغات
زولا
سران فتنه را محاکمه کنید
1388/06/10 ساعت 14:27

تلاش BBC برای گسترش بی‌بندوباری بانوان افغانستان
بی‌بی‌سی» با پوشش زنان بدحجاب و بی‌حجاب در افغانستان به عنوان نسل دوم این کشور، تلاش می‌کند، مردم افغانستان را از آنچه آیین‌های ملی و اسلامی آنان در قرن‌ها برای آنان حفظ کرده است، دور سازد.
این روزها، انگلیسی‌ها به بهانه انتخابات افغانستان، همه گونه دخالت در افغانستان را برای خود مجاز می‌شمارند.

به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از تابناک، دستگاه تبلیغاتی بریتانیای کبیر که یکی از مهمترین رسانه‌های فارس و پشتو در افغانستان است، با پوشش گسترده چند ماهه اخیر در فضای سیاسی، فرهنگی و اجتماعی افغانستان، می‌کوشد با فرهنگ‌سازی‌های مورد نظر انگلیس و ‌آمریکا، این مقاصد را به پیش ببرد.
یکی از زمینه‌ها برای انحراف جامعه اسلامی افغانستان، دور کردن آنان از آیین‌های ملی و اسلامی این کشور است.

بنا بر این گزارش، «بی‌بی‌سی» با پوشش زنان بدحجاب و بی‌حجاب در افغانستان به عنوان نسل دوم این کشور، تلاش می‌کند، مردم افغانستان را از آنچه آیین‌های ملی و اسلامی آنان در قرن‌ها برای آنان حفظ کرده است، دور سازد. همچنین اختلاط زن و مرد و دختر و پسر، استفاده بی‌رویه از لوازم آرایش و دیگر ابتذالات اخلاقی و فرهنگی، از برنامه‌های تلویزیون «بی.‌بی.‌سی» است.
در این راستا، آنان حتی مردم افغانستان را به نگهدارری سگ و گربه تشویق می‌کنند.
 
این گزارش می‌افزاید: بنگاه خبرپراکنی «بی.‌بی.‌سی»، تلاش می‌کند با نفوذ در درون قشرهای جوان به ویژه دختران و پسران دانشجو، آنان را نسلی بنامد که دمکراسی از نوع غربی را آرزو دارند؛ نمایش زنان بدحجاب و یا بی‌حجاب در این راستا، صورت می‌گیرد.

از سوی دیگر، از افغانستان خبر می‌رسد، سفارت آمریکا در پنج سال گذشته، مبالغ کلانی برای استقرار آرایشگاه‌های زنانه، آموزش برخی از بانوان افغانی مهاجر به اروپا و آمریکا برای اجرای شو و ابتذالات فرهنگی در این کشور هزینه کرده است، به گونه‌ای که این آرایشگاه‌ها که در آنجا لوازم آرایشی مجانی و مجلات و فیلم‌های مستهجن پخش می‌شود، از بسیاری از کارهای عمرانی متعهد شده غرب، بیشتر بوده است.

در این زمینه، همچنین برخی از سربازان نیروهای ناتو نیز به پخش مواد مخدر پیشرفته مانند کوکائین و مجلات و فیلم‌های مبتذل نیز اقدام می‌کنند. این تلاش‌ها، حتی در برخی از روستاهای افغانستان نیز به کار گرفته شده و این در حالی است که کشت مواد مخدر در افغانستان پس از حضور نیروهای ناتو، همچنان رو به افزایش است و هم‌اکنون مافیای اسلحه و مواد مخدر نیز در جنوب این کشور، به یمن همین اشغال نظامی افزایش یافته است.

گفتنی است، آمریکا، انگلیس و هم‌پیمانان آنان در تلاشند، افغانستان را به سمتی بکشانند که بتواند یکی از جاپاهای مؤثر این کشور در آسیای میانه به شمار رفته، از آن به عنوان کانون نظارت بر ایران، روسیه، چین و هند بهره ببرد.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo