X
تبلیغات
زولا
سران فتنه را محاکمه کنید
1388/06/30 ساعت 10:17

سرباز صهیونیستی در بازجویی ها، هرگونه تجاوز را رد کرده و ادعاهای زن فلسطینی را دروغ خواند در حالیکه زن فلسطینی نیز تمام جزئیات حادثه را در شکایت خود فاش کرده است.

به گزارش شیعه آنلاین به نقل از جهان، منابع حقوقی فلسطینی روز گذشته از تجاوز جنسی یک سرباز صهیونیستی به یک زن اسیر فلسطینی در زندان صهیونیستی "هسارون" خبر دادند. رسانه های صهیونیستی نیز شب گذشته خبر تجاوز وحشیانه این سرباز صهیونیستی را تأیید کردند.


این منابع در ادامه افزود: این اسیر فلسطینی علیه سرباز تجاوزگر نزد اداره زندانهای اسرائیل شکایت کرده، اما به نظر نمی رسد که به صورت عادلانه به این شکایت رسیدگی شود.

در همین راستا رادیو اسرائیل اعلام کرد: پس از شکایت این زن فلسطینی، مقامات مسئول سرباز تجاوزگر را بازداشت کرده و بازجویی از وی در حال حاضر در حال انجام شدن است.


از سوی دیگر روزنامه صهیونیستی "یدیعوت آحارنوت" نیز این خبر را به طور کامل تأیید کرد و نوشت: مقامات مسئول پس از انجام برخی بازجویی های خود، این سرباز اسرائیلی را به مرخصی فرستاده و زن فلسطینی را به زندان دیگر انتقال دادند.


"یدیعوت آحارنوت" در ادامه نوشت: سرباز صهیونیستی در بازجویی ها، هرگونه تجاوز را رد کرده و ادعاهای زن فلسطینی را دروغ خواند در حالیکه زن فلسطینی نیز تمام جزئیات حادثه را در شکایت خود فاش کرده است.


در همین حال مدیر زندان "هسارون" اعلام کرد: در صورت صحت این حادثه، برخی قوانین زندان را تغییر خواهیم داد تا حوادث مشابه دیگری رخ ندهد.


شایان ذکر است در حال حاضر بیش از 11 هزار فلسطینی در زندان های صهیونیستی به سر می برند

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo