X
تبلیغات
زولا
سران فتنه را محاکمه کنید
1388/07/27 ساعت 15:28

روش عجیب اجاره منزل به دختران مجرد بنا به خبری که نشریه پرتیراژ لیبراسیون منتشر کرده است دختران دانشجو کرایه خانه خود را شخصا، با لذت جنسی دادن به صاحبخانه، پرداخت می‌کنند!

 به نقل از جهان، دو تن از نویسندگان این نشریه که در لباس دانشجو به دنبال خانه اجاره‌ای رفته بودند دریافتند صاحبخانه ها در ازای رابطه جنسی به دختران دانشجو منزل اجاره می‌دهند!


قیمت بالای اجاره بها باعث شده است تا مالکین منازل نهایت استفاده را از این امر ببرند و اجاره منزل در ازای خدمت جنسی اکنون در فرانسه گسترش زیادی یافته است. برخی از فراوان افرادی که در سایت .......به درج آگهی منزل اجاره‌ای می‌پردازند به طور آشکار در آگهی می‌نویسند که اجاره منزل با خدمت جنسی از سوی مستأجر پرداخت می‌شود!

صاحبخانه های خجالتی هم اندکی نرمتر آگهی می دهند و در آگهی می نویسند "اجاره در ازای خدمت به صاحبخانه!" و منتظر دختران دانشجوی بی پول می‌مانند!به گزارش وبلاگ ترجمه اخبار ترکیه به نقل از روزنامه وطن ترکیه، ارضا کردن شهوت سیری ناپذیر صاحبخانه ها نیز امکان ناپذیر است چرا که درخواست‌های آنها تمامی ندارد! صاحبخانه هایی که آگهی اجاره بدون محدودیت زمانی و سایر محدودیت ها را داده اند وقتی که دختران از پاسخ به درخواستهای جنسی متنوع و گوناگون آنها امتناع می کنند روز دوم آنها را از منزل بیرون می کنند

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo