X
تبلیغات
زولا
سران فتنه را محاکمه کنید
1388/08/17 ساعت 16:00

این کتاب روایتی است از مظلومیت امام صدر در دوران پس از ربوده شدن آن بزرگوار و تصویری است از آنچه طی سال‌های 1367 تا 1387 شمسی بر «مسأله»‌ی ایشان گذشت.
پایگاه فرهنگی «روایت صدر»: سرانجام کتاب «فریاد در خاموشی» نیز پس از طی نشیب و فراز فراوان، به لطف خدا و با حول و قوه‌ی الهی منتشر شد.

«فریاد در خاموشی» دومین عنوان از مجموعه‌ی «روایت صدر» است که به موضوع «پیگیری مسأله امام موسی صدر» اختصاص دارد. این کتاب روایتی است از مظلومیت امام صدر در دوران پس از ربوده شدن آن بزرگوار و تصویری است از آنچه طی سال‌های 1367 تا 1387 شمسی بر «مسأله»‌ی ایشان گذشت.

این کتاب گزارشی است از تلاش‌های متواضعانه‌ یک دوست‌دار ایرانی امام صدر، که قداست انقلاب و سلامت نفس رهبران آن باورش بود و «سامان‌یابی روند پیگیری مسأله‌ی امام صدر توسط جمهوری اسلامی ایران» بزرگ‌ترین دغدغه‌‌‌‌ی او.

آنچه اهمیت این گزارش را مضاعف می‌سازد، سال‌ها نزدیکی راوی به خانواده‌ی محترم امام صدر است و نیز همراهی او در تأسیس مؤسسه‌ی فرهنگی تحقیقاتی آن بزرگوار در ایران و همچنین تشریک مساعی او در مدیریت اولین سال‌های فعالیت آن.

اگر امام صدر بخشی ناگسستنی از تاریخ معاصر شیعه است و اگر دوران هجر آن بزرگوار فصلی جدا ناشدنی از زندگی ایشان، کتاب حاضر را می‌توان روایتی مستند و بی‌واسطه از درد، رنج، غربت، تنهایی و در یک کلام، مظلومیت این روزگار شیعیان اهل بیت (ع) دانست ...


این کتاب یک مقدمه و نه بخش متوالی شامل زندگی‌نامه، یادداشت‌ها، گفتگوها، نامه‌ها، با رسانه‌ها، میزگرد اینترنتی، پیوست‌ها، تصاویر و نمایه‌ها را در بر دارد. این کتاب که در قالب «ناشر: مؤلف» منتشر گردیده، دارای 696 صفحه، قطع آن وزیری و شمارگان چاپ اول آن هزار نسخه است.

یادآور می‌شود که دفاتر اول و دوم کتاب «عزت شیعه» نیز همراه برخی اضافات تجدید چاپ گردیده و ان‌شاءالله طی روزهای آتی آماده‌ توزیع خواهد شد. علاقمندان محترم می‌توانند برای تهیه‌ کتاب‌های فوق با مراکز زیر تماس حاصل نمایند:

1- «پایگاه فرهنگی روایت صدر»، تلفن: 3080-937-0935
2- «مؤسسه‌ی فرهنگی تحقیقاتی امام صدر»، تلفن: 88341293-021

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo