سران فتنه را محاکمه کنید
1388/08/17 ساعت 16:02

در همین حین رانندگان دو ماشین نیز که در حال عبور از جاده بودند متوقف شدند و با معرفی خود به عنوان مامور قصد داشتند از چهار جوان اخاذی کنند که بعد از چند دقیقه آنان نیز به چهار نفر دیگر پیوستند و مرا مورد تجاوز قرار دادند.

به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از ایسنا، در پی ربودن و تجاوز به یک زن در جنوب تهران، شش متهم بازداشت شدند و پرونده‌ای پیش روی دادیار جنایی پایتخت گشوده شد.

سه روز قبل زمانی که گشت انتظامی قیامدشت حین گشت‌زنی در منطقه‌ استحفاظی خود بود، به سه خودرو که در کنار جاده توقف کرده بودند مظنون شد و با ورود ماموران به صحنه مشخص شد که شش نفر در حال تجاوز به یک زن در داخل خودرو هستند.

به دنبال بازداشت هر شش متهم، پرونده‌ای در دادسرای امور جنایی تهران به جریان افتاد و قاضی امیراسماعیل رضوانفر دادیار شعبه چهارم دادسرا، تحقیق درخصوص این جنایت را آغاز کرد.

شاکی پرونده که زنی 32 ساله و خانه‌دار است به قاضی رضوانفر گفت: ساعت 7 شب در حال رفتن به سمت خانه بودم که در حوالی خیابان خاوران، راننده‌ی یک خودروی پراید برایم ایجاد مزاحمت کرد. به او توجه نکردم اما در یک لحظه راننده از خودرو پیاده شد و با تهدید چاقو مرا سوار کرد. پس از طی مسیری، یک جوان دیگر نیز سوار خودرو شد و مرا به نقطه‌ای متروکه در حوالی قیامدشت بردند. در آن‌جا نیز دو نفر دیگر به آنها ملحق شدند و در کنار جاده خاکی در داخل ماشین اقدام به تجاوز کردند.

وی ادامه داد: در همین حین رانندگان دو ماشین نیز که در حال عبور از جاده بودند متوقف شدند و با معرفی خود به عنوان مامور قصد داشتند از چهار جوان اخاذی کنند که بعد از چند دقیقه آنان نیز به چهار نفر دیگر پیوستند و مرا مورد تجاوز قرار دادند.

در پی اظهارات تکان‌دهنده‌ی شاکی، شش متهم مورد تحقیق قرار گرفتند که همه‌ی آنها به جرم ارتکابی اعتراف کرده و مدعی شدند که به دلیل وسوسه‌های شیطانی دست به این کار زده‌اند.

به دنبال اظهارات شاکی و متهمان برای هر شش نفر قرار قانونی صادر شد تا به اتهامات آدم‌ربایی، اختفا و غصب عنوان در دادسرای جنایی و به اتهام تجاوز به عنف توسط متهمان در دادگاه کیفری استان رسیدگی شود.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo