سران فتنه را محاکمه کنید
1388/08/26 ساعت 14:31
پلیس آمریکا در حال بررسی جنایت حمله به یک زن مسلمان به عنوان یک جنایت نژادپرستانه است.

 به نقل از ابنا، أمل ابو سمیه، خانمی که مورد بی‏احترامی قرار گرفته می‏گوید: شخصی در یک مغازه خواروبار فروشی به وی حمله کرده و با کشیدن روسری از سر وی جملات موهنی علیه اسلام بیان کرده است.

این خانم گفت: توهین‏های این شخص معطوف به جنایت فورت هود بوده است. این حمله دو روز پس از جنایت فورت هود در تینلی پارک اتفاق افتاد. وی ادامه داد: این حمله یک تهاجم به دین من است. زیرا روسری من نشانه‏ای از دین و ایمان من است.

ابئوسمیه اضافه کرد: از این اتفاق من بسیار ناراحت و حیران هستم. این اولین باری بود که این گونه اتفاقات برای من رخ می‏داد، لذا بنده بسیار متأسف و حیرت‏زده‏ام.

ابوسمیه در چند روز اخیر دو بار مورد تهاجم قرار گرفته است. یک بار وقتی که در مغازه طلافروشی بود و بار دیگر زمانی که در مغازه خواروبار فروشی زنی به وی حمله کرده و روسری‏اش را از سرش کشیده بود.
احمد رهاب، از اعضای شورای روابط اسلامی آمریکا گفت: ما بر هرگونه تهاجمی که بر پایه رنگ، دین و ایمان صورت پذیرفته باشد مخالفیم. حمله به خانم ابوسمیه مصداق یک جرم نژادپرستانه است.

احمد رهاب اضافه کرد: پس از جنایت فورت هود ما با موجی از رفتارهای نژادپرستانه و جنایات مبتنی بر تنفر(hate crime) مواجهیم.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo