X
تبلیغات
زولا
سران فتنه را محاکمه کنید
1388/08/27 ساعت 18:09

جام جم آنلاین: زنی که با ادعای حل مشکلات جوانان و ارتباط با غیب به اغفال و فریب مردم دست می‌زد با تلاش ماموران پلیس آگاهی استان اصفهان شناسایی و دستگیر شد. 


به گزارش پایگاه پلیس، سرهنگ حسین حسین‌زاده، رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: در پی کسب اخبار مردمی مبنی بر این‌که زنی به نام معتمدی با ادعای حل مشکلات جوانان و ارتباط با غیب اقدام به پخش کارت تبلیغ در سطح شهر می‌کرد، موضوع در دستورکار کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم اقتصادی و رایانه‌ای پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: پس از کسب اطمینان در خصوص صحت و سقم موضوع، ماموران باهماهنگی مقام قضایی از منزل نامبرده بازرسی به عمل آوردند که در نتیجه کشکول، تسبیح‌های بزرگ، کتب دعانویسی، ورق، تعدادی طلسم و پوستر تصاویر تمثال امامان (ع)و دراویش کشف و ضبط شد.

این مقام مسوول اظهار کرد: متهم توسط ماموران دستگیر و در تحقیقات صورت گرفته به اخذ مبالغی از مردم بابت حل مشکلات آنان اعتراف کرد. 

سرهنگ حسین‌زاده گفت: متهم در ادامه اعترافات خود عنوان کرد، وقتی قرآن می‌خوانده ،خواب ائمه را دیده و به علت این‌که غذای حیوانی نمی‌خورد و از غذاهای گیاهی مصرف می‌کند، می‌تواند تمرکز کند و با ذکر، مشکل مردم را بفهمد و آن را حل کند.

رئیس پلیس آگاهی اصفهان تصریح کرد: در تحقیقات صورت گرفته از متهم مشخص شد معتمدی نام جعلی وی بوده و نام اصلی او شهناز است.

وی خاطرنشان کرد با توجه به این‌که این متهم با سوءاستفاده از اعتقادات دینی مردم و با روش‌های متقلبانه قصد انحراف و فریب افکار عمومی را داشت، طی قرار قانونی در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات از وی همچنان ادامه دارد.

این مقام انتظامی در پایان خاطر نشان کرد: چنانچه کسانی از این متهم شکایتی دارند، می‌توانند به پلیس آگاهی اصفهان مراجعه و پلیس را در تکمیل پرونده یاری کنند.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo