سران فتنه را محاکمه کنید
1388/08/22 ساعت 09:36
دادستان زاهدان از بازداشت سه نفر از مدیران مدارس اهل تسنن خبر داد این سه نفر از مدیران مدارس اهل تسنن توسط دادگاه ویژه‌ روحانیت استان‌های خراسان رضوی، جنوبی و سیستان و بلوچستان بازداشت شده‌اند.


به گزارش «شیعه نیوز» ، محمد مرزیه در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: سه نفر از مدیران مدارس اهل تسنن توسط دادگاه ویژه‌ روحانیت استان‌های خراسان رضوی، جنوبی و سیستان و بلوچستان بازداشت شده‌اند.


وی اتهام این بازداشت‌شدگان را معاونت در اقامت غیرمجاز اتباع افغان و تاجیک عنوان کرد و گفت: قبلا به این افراد تفهیم شده بود که اتباع غیرمجاز که مجوز اقامت و ورود به کشور را ندارند در مدارس‌شان ثبت‌نام نکنند و این سه نفر به لحاظ عدم تمکین از این خواسته بازداشت شده‌اند.

این بازداشتها در حالی صورت پذیرفت که هم اکنون تعدادی از مولوی های اهل سنت بلوچ برای رایزنی با علما و برخی مقامات عازم مرکز شده و خواستار عدم نظارت و ساماندهی حوزه های علمیه اهل سنت میباشند !


این گروه از مولوی ها با حضور در شهر مقدس قم خواستار ملاقات با تعدادی از مراجع تقلید شدند که دفتر ایت الله صافی گلپایگانی و وحید خراسانی انان را به حضور نپذیرفتند و تنها ایت الله مکارم شیرازی حاضر به این دیدار شدند .

متن خبر دیدار ایت الله مکارم با تعدادی از مولوی های اهل سنت را مشاهده فرمایید .

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo