سران فتنه را محاکمه کنید
1388/06/10 ساعت 01:00

امروزه هر جا را نظاره می کنیم مخصوصا در میان جمع های مذهبی ،سخن از وهابیت است و اینکه چه کنیم از شهر این حرامیان خلاص شویم.

مطلبی که امروز با آن در خدمت شما هستم عنوانی دارد که خود در عین ایجاز و اختصار ،لب کلام را برایتان روشن میکند نه قرار است از اینکه وهابیت از چگونه پا گرفت حرف بزنیم و نه فاش کنیم سر همفری که بود چگونه با حیله و فریب بر مسلمانان سست ایمان نفوذ کرد و امثالی مثل محمد بن عبدالوهاب را مانند کرمی نجس به جان اسلام انداخت...
حرف و سخن تکراری بسیار است برای گفتن اما هیچ سودی جر تضییع وقت ندارد اینکه امروز چرا وهابیت بیش از پیش میدان گفته و جولان می دهد تنها دلیلش غفلت ماست که اینگونه بی خیال نشسته ایم تا حدیث جعل کنند، هرکه 7 شیعه بکشد بهشت بر او واجب می شود و یک مشت انسان را تربیت کنند برای خوک بودن و به جان مسلمانان افتادن !  زشت است ما که ادعای مسلمانی آن هم مذهب حق تشیع را داریم دست روی دست بگذاریم تا وهابیت تا هر کجا که می خواهد میدان بگیرد و و هر روز شاهد  تاسیس مدارس جدید و عرضه سی دی های مبارزه و جهاد در سطح شهرهای مرزی کشور باشیم.

کاش کمی چشم خود را باز کنیم. دوستان من، اینان کمر همت بسته اند تا ما را نابود کنند چنانکه خیلی از جوانان خطه سیستان و بلوچستان را به کام شهادت کشانده اند .اسلامی که در مسجد مکی(مسجد اصلی وهابیان شرق کشور) تدریس می شود کمی با آموزه های ما تفاوت دارد در مدارس ما کار با TNT  آموزش نمی دهند اما انجا این واحد را عملی ارائه می دهند. در مدارس ما شهید بودن حسن است در انجا شهید کردن و چندین مثال دیگر...

ما به دنبال امام زمان باشیم رفات و نرم خویی را برای دوستان خود بکار گیریم و بر دشمنان عتاب کنیم دوست و دشمن را بر اساس حق بشناسیم تا خدایمان یاری کند.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo